درباره ما

سی پک، به عنوان اولین پلتفرم فروش آنلاین پک‌های سوغات زائر، فرهنگی و بسته‌های پذیرایی در کشور سال ۱۳۹۶ با هدف تامین نیاز هم‌وطنان در حوزه‌ی گردشگری و خدمات پذیرایی مجالس در شهر مقدس قم تاسیس شده است. محصولات این استارت آپ پس از بررسی کارشناسانه و نیازسنجی اقشار مختلف جامعه، با ماهیت ایرانی – اسلامی طراحی و اصلی‌ترین هدف این مجموعه تامین سوغات مورد نیاز زائرین عزیز می‌باشد که در این راستا سی پک، با ارائه‌ی پک‌های آماده سعی در کمک به اقشار و اصناف مختلف کشور در زمینه ارائه پک‌های سوغات زائر، فرهنگی و بسته‌های پذیرایی نموده است. تمامی مراحل تولید پک‌های سوغات زائر، فرهنگی و بسته‌های پذیرایی اعم از طراحی، تامین مواد اولیه، بسته‌بندی و ارسال توسط استارت‌آپ سی پک به صورت مستقل انجام می‌گیرد.

سی پک، آمادگی خود را به منظور تهیه پک‌های سوغات زائر، فرهنگی و بسته‌ پذیرایی مراسم‌های مختلف از قبیل همایش‌ها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، مراسم ترحیم و سوگواری، جلسات مذهبی، مراسم عروسی، جشن‌ها، تولدها و مهمانی‌ها، اردوها و تورهای مسافرتی، جلسات دفاع از پایان‌نامه، نشست‌ها و جلسات سازمان‌ها و شرکت‌ها را اعلام می‌دارد.

سی پک، خرید آنلاین بسته پذیرایی l پک پذیرایی l پذیرایی همایش l سمینار l ادرات و سازمان ها l جلسات دفاع پایان نامه l مدارس